Lõpeta oma ettevõtte teenimine ja pane see hoopis sind teenima!

Kasum esimesena

MASTERMIND

12-nädalane mastermind ettevõtjale, kes ei taha olla oma ettevõtte ori.

See mastermind on loodud Mike Michalowicz kirjutatud “Kasum esimesena” raamatu inspiratsioonil, aga toob välja just Eesti võtmes raamatu põhimõtete kasutamist.

12 nädala jooksul võtame iga raamatu peatüki põhimõtted arutellu ja jagame, kuidas neid Eesti kontekstis kasutusele võtta. Iganädalastel Zoomi kohtumistel anname sulle selged juhised, mida nädala jooksul ära teha, et sinu pangakontole hakkaks tekkima kasum rahana ja sul oleks alati ka endale palga ja maksude maksmiseks raha.

Mastermindi jooksul jagavad oma mõtteid ja kogemusi ka “Kasum esimesena” raamatu tõlkinud kirjastuse omanik Peeter Pärtel ja 20-aastase raamatupidamiskogemusega Katrin Bouziane.

NB! Kõik põhimõtted, mida jagame, ei ole meie väljamõeldud, vaid on universaalsed põhitõed või autori enda arvamus. Jagame enda mõtteid, kogemusi ja teadmisi seoses nende põhimõtete kasutamisega Eestis.

 

Kestus: 12 nädalat (17. juuli – 2. oktoober)

Alustame esimese kohtumisega juba 17. juulil 2023.

Aeg: Esmaspäeviti kell 12:00-13:30

Mastermindi Zoomi kohtumised toimuvad kord nädalas esmaspäeviti kell 12:00-13:30. Mõnel erandjuhul võib päev ja kellaaeg muutuda, aga sellest teavitame osalejaid ette.

Koht: Zoom kohtumised ja FB grupp

Mastermindil osalejatele on eraldi suhtlemisplatvorm, kuhu jagame veel Zoomi väliselt häid mõtteid ja nippe, kuidas oma ettevõtet sind teenima panna.

NB! Kõiki mastermindi Zoomi kohtumisi saab järele vaadata juba samal päeval. Osalejatele jääb salvestuste vaatamiseks ligipääs tervelt 6 kuuks.

“Ma suutsin tänu sellele süsteemile juba esimese kuuga kõrvale panna üle 700€ kasumina.”

Liitu Mastermindiga, sest saadaval on ainult 25 kohta kõige kiirematele.

Kõik mastermindi osalejad saavad endale kingituseks ka “Kasum esimesena” paberraamatu.

Hind kuni 16. juuli
497€ + km

NB! Kui osalesid “Kasum paberil vs pangakontol” veebinaril, siis saad veebinaril jagatud sooduskoodiga tervelt 100€ soodust. Sooduskoodi leiad veebinari salvestuse meilist.

Kui sinu ettevõttel on mitu osanikku, kes on ettevõtte tegevuses aktiivsed, siis saate mõlemad liituda ühe hinna eest! Kuna uute süsteemide kasutuselevõtt nõuab kogu ettevõtte juhatuse koostööd, siis lubame teil liituda koos, et kasum esimesena süsteem saaks võimalikult kiiresti kasutusele võetud.

Mida see mastermind aitab sul kolme kuuga luua?

  • Sa saad endale kindlustunde, et sul on oma ettevõtte finantsid kontrolli all,
  • Lood ettevõtte pangakontole kasumi, millest saad kvartali lõpus teha endale dividendide jaotamise,
  • Saad endale ja kõigile võtmeisikutele palka maksta ilma mureta.
  • Saad vabaks hirmust, kas sul ikka on piisavalt raha, et kõik oma ettevõtte kohustused ära tasuda.

Mastermindil jagavad oma teadmisi ja kogemusi:

Läbiviija:
Sigrit Säga

Ettevõtja, koolitaja ja “Eduka veebikoolitusäri alustalad” raamatu autor

Külalisesineja:
Peeter Pärtel

“Kasum esimesena” raamatu eestikeelse tõlke kirjastaja ja ettevõtja, kes on seda süsteemi kasutanud oma ettevõtetes juba aastaid.

Külalisesineja:
Katrin Bouziane 

20-aastase raamatupidamiskogemusega raamatupidaja, ettevõtja ja koolitaja.

Liitu Mastermindiga nüüd, sest saadaval on ainult 25 kohta kõige kiirematele.

Hind kuni 16. juuli
497€ + km

NB! Kui osalesid “Kasum paberil vs pangakontol” veebinaril, siis saad veebinaril jagatud sooduskoodiga tervelt 100€ soodust. Sooduskoodi leiad veebinari salvestuse meilist.

100% rahulolu garantii

See mastermind ei ole imerohi, sul on päriselt vaja osaleda ja võtta aega, et need lihtsad põhimõtted enda ettevõttes kasutusele võtta. Kui sa aga tunned 30 päeva jooksul, et see mastermind ei ole sinu jaoks, siis anna meile märku ja me maksame sulle kogu programmi tasu tagasi. Lisaks võid kingituseks saadud “Kasum esimesena” raamatu täiesti endale jätta.

Mida räägivad teised Sigriti koolituste ja veebinaride kohta?

Sigritil on väga põhjalikud ja laialdased teadmised veebikoolitustest ja kõige sellega seonduvast. Tema koolitused on alati sihtgrupi reaalsetest vajadustest lähtuvad ja väärtusliku sisuga, mida saab kohe reaalselt praktikasse panna.

Liina Ostumaa

Virtuaalassistent ja koolitaja, Assistendikool.ee

Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

Girly Vasiljev

LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

Sigrit on hästi avatud ja aus naine, kes oma siirusega ja päris lugudega aitab inimesi. Tal on hästi hea kaasamisoskus, et inimesi tõmmata endaga kaasa, ja oskab neid tegutsema panna.

Kai Oja

Mentor, Kai Oja Consulting

Korduma kippuvad küsimused

Kas mul on mõtet mastermindil osaleda kui ma ei saa kõigil Zoomi kohtumistel kohal käia?

On ikka, sest kõigi kohtumiste kohta saadame osalejatele ka salvestused. Tähtis on see, et võtad ikkagi aja need salvestused läbi vaadata ja teha vajalikud sammud ka praktiliselt ära. Alati saab küsimusi küsida ka meie mastermindi Facebooki grupis ja saada neile sealt vastused.

Kas on vahet, kas minu ettevõte on käibemaksukohustuslane või mitte?

Ei ole. Mastermindil räägime mõlemast olukorrast ja kuidas kasum esimesena süsteemi kasutamine neis kahes erineb.

Kas mu ettevõtte kaasosanik võib ka osaleda?

Jah! Kui sinu ettevõttel on kaks või rohkem aktiivset kaasosanikku, kelle nõusolekut on sul süsteemi kasutuselevõtuks vaja, siis saate liituda tiimina ühe hinnaga.