Ettevõtlikele naistele ja meestele, kes armastavad leida uusi viise enda tundmaõppimiseks.

Teadliku Hingamise Instituut koostöös Dan Brulé-ga

“Kontaktis oma kehaga”
meistriklass

Loo selgus oma soovides, leia oma enesekindlus ja anna oma elule uus energia teadliku hingamisega.

22.mai, 24. mai ja 26. mai
kell 18.00-19.00

Kui palju kordi oma elus oled sa seisnud silmitsi erinevate valikutega ja avastanud, et ei suuda valida. Sa ei tea mida valida, sest sa ei saa aru, mida tegelikult soovid.

Sinu kontakt oma kehaga on hääbunud. 

See meele ja keha lahusus hakkab kiiresti kasvatama sinu ebakindlust, ärevust ja paneb sind tundma eksinuna oma teel. Sul on raske leida midagi, mis sind tõeliselt kõnetab ja silma särama paneb.

Lisaks oled sa kontakti puudumisel teinud suure tõenäosusega valikuid, mis on endaga kaasa toonud ebameeldivad kogemused. Nii jätkates ei jää sinu eneseusaldusest enam midagi järgi ja võibolla sa juba oledki tardunud otsustamatusesse.

Võta hetk ja…

HINGA

Sinu käes on juba olemas see tuttav ja väga tõhus viis meele ja keha vahelise kontakti taastamiseks.

Selles 3-päevases tasuta meistriklassis saad sa rahvusvaheliselt tunnustatud teadliku hingamise meistri Dan Brulé juhendamisel läbi käia kolm sammu, mis aitavad sul taasluua kontakti oma kehaga, luua selgust sinu soovides ja anda uue hingamise sinu elule.

1. PÄEV
Mida ma tõeliselt soovin?

Aitame sul luua kontakti oma tõeliste soovidega ja ülesannetega siin elus.

2. PÄEV
Kuidas end taas usaldada?

Aitame sul taasleida usalduse iseenda ja oma tunnete vastu.

3. PÄEV
Kuidas luua otsusekindlust?

Aitame sul leida enesekindluse, et saaksid oma soovid täide viia.

Meistriklassi Zoomi kohtumised toimuvad 22.05, 24.05 ja 26.05 kell 18.00. 

Kõik meistriklassi kohtumised salvestatakse. Registreerunutele on salvestused kättesaadavad 31. maini meistriklassi Facebooki grupis.

NB! Meistriklass on ingliskeelne!

Osalemiseks on kaks erinevat võimalust:

Meistriklassi juhendab teadliku hingamise meister Dan Brulé!

On palju hingamise ala eksperte maailmas. Väga vähestel on selline kogemus kui seda on Dan´il.

Reisides 55 riigis viimase 40 aasta jooksul on ta treeninud rohkem kui 250 000 inimest. Dan´i teadliku hingamise meisterlikkuse kunst peitub tema ammendamatus energias ja kohalolus. Ta saab lühendada sinu õppimiskaarti, laiendades ja muutes sügavamaks sinu praktikat.

Dan’i teadmised ja oskused on meelitanud tema juurde kõrgetasemelisi kliente ja partnereid nagu Tony Robbins, Aleksander Karelin, Stig Severinsen, Stan Grof, Leonard Orr, Wim Hof, Greg Amundson, samuti eliitsportlaseid ja äride omanikke üle maailma. Ta on globaalse spirituaalse hingamise liider.

Tagasisided Dan’i koolitustel osalejatelt

Enne koolituspäevade algust toimus Tallinnas Õpetajate Majas hingamiskontsert Tom Valsbergi, Matia Kalli ja Dan Brulé eestvedamisel.

“Tundus, et see on hea viis ennast teemaga rohkem kurssi viia. Tagantjärgi on seda meenutada isegi pisut naljakas. Aga just sellel õhtul juhtus minuga asju, mida ma arvasin, et inimesega kunagi juhtuda ei saa. Usaldasin ennast täielikult protsessi ja kogesin minu jaoks senini ebareaalseid kehalisi ja vaimseid aistinguid. See oli nüüd pehmelt öeldud – mu keha käitus nii, nagu see kunagi varem ei olnud käitunud. Mäletan, et istusin pärast hingamisrännakut põrandal ja vaatasin kõiki teisi ruumis viibinud inimesi hämmeldunud öökulli pilguga. Ma ei olnud sel hetkel päris kindel, kas kõik need inimesed, kes kohale olid tulnud, on ikka päris n-ö normaalsed – eriti just Dan, sest tema lasi nii veidratel asjadel juhtuda.

Pea oli mõtetest sassis. Jalutasin läbi vihmase õhtu sõprade juurde ja püüdsin aru saada, kas järgmisel hommikul koolitusele minna on ₋ arvestades kogetut ₋ arukas või hullumeelne. Mul on hea meel, et otsustasin Danile veel ühe võimaluse anda. Ju see teekond pidi minu jaoks sedavõrd suure raputusega algama, et ma päriselt mõnedest asjadest aru saaksin, et ma päriselt märkaksin, oleksin kohal, võtaksin aja maha, saaksin iseendast rohkem aru.“

Inga Lunge
Näitleja, koolitaja, kirjanik

“Soovitan osaleda igal inimesel, kellel vähegi võimalik. See raha kahvatub selle kõrval, mis teadmised sa saad kogu eluks. Miski muutus minus koolituse jooksul ja see muutus oli väga suur, kuigi panin seda alles mõni aeg hiljem tähele. Minus on kestev rahu ja täielik zen-tunne. Kindlasti peaksid minema need inimesed, kellel on suuremal või väiksemal määral raskusi emotsioonide kehast eemaldamisega, keda vaevavad mure, ärevus, paanikahood, traumad ja ka sõltuvused. Hingamine küll otseseselt ei kaota soovi tarbida alkoholi või sigaretti, aga ta suurendab sinu energiataset, mis omakorda aitab teha kindlameelseid otsuseid oma elu suhtes. Kui sul on käes selline võti nagu õige hingamine, siis lähed sa elust läbi nagu nuga võist.”

Ants Rootslane
Hüpnotisöör