Koolitajale assistendiks meistriklass (veebikursus)

Nelja nädalaga professionaalseks koolitaja assistendiks.

Tasuta väljakutsel “Koolitajale assistendiks” tõime sinuni 5 kõige olulisemat oskust, mida koolitaja assistent kõige esimeste seas vajab. Selleks, et saada valdkonnas oma ala professionaaliks, pakkuda kvaliteetset tervikteenust ja mitmekülgset laia oskuste pagasiga tuge, on veel terve hulk oskusi ja teadmisi, mida parimad koolitajate assistendid oskavad.

Kas tahad olla parimate seas?
Soovid kindlustada nõudluse sinu pakutava tugiteenuse järele?

Osale selles meistriklassis ja omanda lai valik teadmisi ja praktilisi oskuseid, mida parimad koolitajate assistendid pakuvad.

20. veebruar - 19. märts

I

Thinkific platvormil

PAKKUMISE LÕPUNI JÄÄNUD

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Koolitajale assistendiks meistriklassi veebikursusega liitudes saad ligipääsu nendele materjalidele:

4-nädalane meistriklass 

Selles 4-nädalases meistriklassis toome sinuni detailsed juhendid ja õpetused sinu jaoks võibolla esmapilgul keerulise võitu tunduvate tehniliste oskuste osas ja anname endast kõik, et meistriklassi lõpus oled valmis neid kergusega töös klientidega rakendama.

NB! Veebikursuse sisu on salvestatud kujul ja iga nädala videod ilmuvad vastaval nädalal Thinkific platvormile. 

Kord nädalas on Zoomis 30-minutiline küsimuste sessioon ühe meistrikursuse koolitajaga.

Meistriklassi programm:

 • 20.02-26.02 Maandumislehtede loomise võimalused
 • 7.02-05.03 Meiliturunduse e-mailid ja automaatikad
 • 6.03-12.03 Maksesüsteemid ja -platvormid
  (Stripe, Montonio)

 • 13.03-19.03 Canva suurepärased võimalused

[väärtus 497€]

Koolituse läbijatele tunnistus

Koolituse läbijad saavad endale tunnistuse, mida saab kasutada usalduselemendina klientide otsimisel.

NB! Soovitusmärki selle kursuse läbimisel ei saa, kuna kursuse ei sisalda praktiliste oskuste kontrolli koolitajate poolt.

[väärtus: hindamatu!]

Väljakutse pakkumise raames saad boonuseks kaasa:

Kasumliku e-mailiturunduse väljakutse salvestused

Selles salvestatud kursuses on olemas kõik kõige tähtsamad teemad, millega iga virtuaalassistent peaks e-mailide kohta teadma. Alustades andmekaitseseaduse piirangutest kuni e-mailide kogumiseks maandumislehtede ja automaatikate loomiseni välja. Kokku on selles kursuses üle 10 tunni kasulikke õppevideosid.

See kursus aitab sul oma kliendi meilikampaaniaid hallata nagu tõeline e-mailiturunduse spetsialist.

[väärtus 197€]

Tehniliste abivideote kogu (kaks erinevat kogu)

Virtuaalassistendina mida rohkem erinemaid programme sa tead ja oskad kasutada, seda väärtuslikum on ka sinu pakutav teenus. Nendes kahes (Sigriti ja Liina) tehniliste abivideote kogus on olemas paljude koolitajatele tähtsate programmide kasutamise õpetused, mis aitavad sul kiiresti lahendada tekkivaid tehnilisi probleeme või siis aidata koolitajal kasutusele võtta uus tehniline lahendus.

Mõned programmid, mille siit leiad:

 • Google Drive’i kasutamine
 • Canva kujundusprogramm
 • Stripe ja Montonio maksesüsteemid
 • Facebooki grupi kasutamine
 • Toggle ajakasutuse jälgimise programm
 • Smaily emailiturundus platvorm

 

[väärtus 297€]

Assistenditeenuse hinnastamise koolituse salvestus

Soovid alustada virtuaalse assistendi teenuse pakkumist, aga ei tea kuidas määrata enda teenusele hind?

Raamatupidaja Margarita Kopteva räägib, mida silmas pidada hinnastamisel, millised on erinevad hinnastamise viisid ja vastab levinud küsimustele.

 

[väärtus 25€]

Loo endale asukoha ja sissetuleku piirangute vaba äri!

Kas oled korduvalt mõelnud, et tahaksid töötada asukohavabalt? Kodukontorist, Lõuna-Eesti metsade vahelt või väisriigist? Soovid ise oma graafiku, hinnakirja ja töökoormuse üle otsustada?
SEE ON VÕIMALIK!

Pakkudes koolitajatele suunatud virtuaalse assisteni teenust, on sul võimalik teenida lisasissetulekut või luua endale täiskoormusega töökoht läbi ettevõtluse. Lisaks saad seda teha ükskõik kust ainult interneti vahendusel. Sa saad valida ise kokkuleppel klientidega, kus sa töötad, ja olla ajaga paindlik.

Selles praktilises meistriklassis:

 • omandad reaalsed praktilised oskused ülesannetes, millega enamus koolitajaid abi vajavad;
 • õpid looma professionaalseid maandumislehti;
 • õpid looma ja seadistama meiliturunduse e-kirju (infokirjad, uudiskirjad) ja e-kirjade automatsioone;
 • saad põhjalikud teadmised ja oskused maksesüsteemidest ja -platvormidest ning õpid neid seadistama;
 • õpid selgeks laia valiku Canva kujundusprogrammi võimalusi.

Selles 4-nädalases meistriklassis toome sinuni detailsed juhendid ja õpetused sinu jaoks võibolla esmapilgul keerulise võitu tunduvate tehniliste oskuste osas ja anname endast kõik, et meistriklassi lõpus oled valmis neid kergusega töös klientidega rakendama.

Osale ja saa oma ala nõutud spetsialistiks.

Boonuskingitus kõigile osalejatele

Kõik kursusel osalejad saavad endale kingituseks Sigrit Säga värskelt ilmunud “Eduka veebikoolitusäri alustalad” e-raamatu (väärtus 15€) ja Liina Ostumaa “Ma ei tea, aga ma uurin välja” virtuaalse assistendi käsiraamatu e-raamatu versiooni (väärtus 25 €).

Koolituse programm

22. ja 24. veebruari videod

Maandumislehtede loomise võimalused ja programmid.

Küsimuste Zoom 27.02 kell 12.00 – 12.30.

 

1. märts ja 4. märtsi videod

Meiliturundus ja automaatikate loomine töö lihtsustamiseks.

Küsimuste Zoom 6.03 kell 12.00 – 12.30.

8. ja 11. märtsi videod

Maksesüsteemide loomine ja nende ühendamine müügilehtega.

Küsimuste Zoom 13.03 kell 12.00 – 12.30.

15. ja 18. märtsi videod

Canva kujundusplatvormi kasutamine ja disaini põhimõtete tundmine.

Küsimuste Zoom 20.03 kell 12.00 – 12.30.

OSALE EDUKA KOOLITAJA ASSISTENDI MEISTRIKLASSI VEEBIKURSUSEL!

4-nädalases praktilises meistriklassis näitame sulle, kuidas koolitaja assistendina pakkuda parimat teenust ja küsida selle eest ka väärilist tasu.

LIITUMINE LÕPPENUD!

Koguväärtus: 1 016€

PAKKUMISE LÕPUNI JÄÄNUD

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Koolitajad

Liina Ostumaa

Liina Ostumaa on pikaajaliselt sh mitmete koolitajate assistendina tegutsenud virtuaalne assistent, Eesti esimene virtuaalsete assistentide koolitaja ja mentor. Tuntud virtuaalse assistendi ameti propageerija ja edendaja Eestis. Ta on teinud koostööd Eesti veebikoolitajatega Kai Oja, Katre Kulbok, Anu Tähemaa, Sandra Vabarna ning on hetkel jõudsalt kasvava virtuaalsete assistentide kogukonna “Assistendikool” asutaja.

Sigrit Säga

Sigrit Säga on innovaatilise koolituste turundamisstrateegia maaletooja, konsultant ja koolitaja. Nõutud ekspert ja hinnatud koolitaja sai temast väljakutsete turundamise valdkonnas Eestis vaid aastaga. Nüüdseks on Sigrit läbi viinud 15 väljakutset ja 13 kursust, mis on kõik saanud väga positiivset tagasisidet osalejatelt. Ta on teinud koostööd tuntud Eesti brändidega Edu Akadeemia, Smaily, Heidi Plumberg jpt ning loonud pidevalt kasvava veebikogukonna.

Agnes Säga

Agnes on Sigriti assistendina tegutsenud poolteist aastat ja on aidanud lühikese ajaga üles ehitada väga eduka veebikoolituste äri. Agnes on olnud taustajõuks juba rohkem kui kümnel väljakutsel ja on aidanud hallata mitmeid kogukondi, kursuseid ja tasulist Inspiraatorid+ liikmelisust.

See meistriklass on Sulle, kui…

 • Soovid parandada oma tehnilisi oskusi ja vältida pikka iseseisvat õppimise perioodi;
 • Soovid luua endale asukohast sõltumatu (lisa)sissetuleku allika KIIRESTI.

Mida teised on öelnud Sigriti ja Liina koolituste kohta?

Sigrit on hästi avatud ja aus naine, kes oma siirusega ja päris lugudega aitab inimesi. Tal on hästi hea kaasamisoskus, et inimesi tõmmata endaga kaasa, ja oskab neid tegutsema panna.

Kai Oja

Kai Oja Consulting

Mulle meeldisid erinevad praktilised ülesanded, toetav grupp, põhjalikud videojuhendid erinevate programmidega toimetamiseks, iganädalased veebikohtumised Liinaga ning toetav juhendaja, kes oli alati valmis küsimustele vastama ja abistama.

Veronika

Liina koolitusprogramm möödus jube kiirelt, aga kõige selle käigus sai väga palju praktilisi ja vajalikke harjutusi teha, mis VA päristöös on üsna igapäevased ülesanded. Mulle väga meeldis see, et alati tundsin, et saan küsida tuge ja arutada võimalikke probleeme. Lisaks sai selle kursuse käigus palju selgemaks VA tegevusala ning oskus ennast sellena ka esitleda. Muidugi kasvas enesekindlus ja juglus pakkuda oma teenuseid, otsida kliente ning ka uute tutvuste käigus rääkida oma tegevusest. Liina ise on niipalju kogenud ja teinud juba virtuaalassisendina, et tal on omajagu väärtust, mida uutele ja pürgivatele VA-dele pakkuda. Mul on väga hea meel, et osalesin selles programmis

Liisi

Kui on tunne, et enam ei taha teiste heaks töötada kellast kellani ja oled veeretanud mõtteid enda ettevõtlusega alustamisest, siis soovitan seda koolitust läbima.See koolitus on hea võimalus end proovile panna, kuidas seda tööd teha. Kas see mulle ka tegelikult sobiks. Ja Liina poolt on see kokku pandud nii, et on selle töö informatiivne pool ja praktiline ülesannete pool on tasakaalus. Seega ei peaks kartma ja mõtlema, et kas ma sobin virtuaalassistendiks. Tänapäeva assistendi tööpõld on nii lai, et igaüks leiab oma niši ja tööandjad just selleks sobiva tegija. Kui vaja kodulehte, ostab teenust selle oskusega assistendilt, kui vaja dokumendibaasi korrastada, leiab selle töö jaoks teise sobiva assistendi. Sest üks inimene palgalise assistendina ei pea oskama seda kõike teha. Seda juba seetõttu, et mõnele ei sobigi turundus ja sisuturundus, suurte koosolekute protokollimine, vaid tahab nokitseda andmebaase korrastada, dokumente-lepinguid koostada (nagu mina) ja blankette täita.

Igatahes, kui oled selliseid mõtteid veeretanud, astu pardale!

Üvi

Soovitan kindlasti Liina kursust läbida. Isegi siis, kui oled assistenditööd varem teinud, sest see virtuaalne maailm on väga palju teine võrreldes füüsilisega. Samas võib seda läbida ka ettevõtja, kes ei plaani olla VA, vaid tahab ise oma tööd lihtsamaks teha. Programmis on palju iseseisvat õppimist ja avastamist, aga see just kinnistabki uusi teadmisi paremini. Samas on igale olulisele funktsioonile ka alati juhend olemas. Ning kui tekib olukordi, kus ise jagu ei saa, siis grupikaaslased/juhendaja aitavad ja vajadusel tehakse ka juhend. 

Muidugi on Liinal suurepärased teadmised, kuidas üht või teist asja teha ja imetlusväärne rahulikkus. 

Nii et, kui keegi veel kahtleb, kas uurida asja lähemalt, siis kindlasti uurida.

Kristi

Soovitan väga Liina loodud programmi ja just grupis, kuna koos saab jagada kitsaskohti ja võite. Grupi boonuseks on ka see, et tegelikult on juhendaja alati olemas ja on kelle käest küsida, kui peaks tekkima kahtlusi või jääb miski arusaamatuks.

Lisaks on programmis palju praktilisi ülesandeid ja isegi alles alustades saab juba mingigi kogemuse. Lisaks kuuleb grupis soovitusi/ kogemusi, kuidas ja kus ennast reklaamida, kust alustada ja kuidas üldse alustada uut ametit enesekindlalt. 

Liina, kui juhendaja on imeline! Tema rahulikkus ja kirg, millega ta seda tööd teeb ja kuidas neid teadmisi edasi annab, on hindamatu. 

Olen nii tänulik!

Kristina

Läbisin mentorlusprogrammi Virtuaalse assistendi stardipunkt. Soovitan programmi kõigile, kes tunnevad, et assistendi töö on see mis neid sütitab, kuid samas ei tea päris täpselt kust alustada. Liina on kokku pannud põhjaliku programmi, mida üks alustav assistent kindlasti teadma peaks. Olles ise 2 aastat töötanud assistendi-dokumendihaldurina, siis programmi läbides sain juurde väga palju uusi teadmisi ja nippe.

Kertu

Korduma kippuvad küsimused

Mida mul on vaja, et meistriklassis osaleda?

Ei ole oluline, kas sul juba on kliente või mitte. Samuti ei ole tähtis, kas sul on ettevõte või alles plaanid alustada. Oluline on, et sul on olemas arvuti ja internetiühendus. Samuti pole sul vaja omada eelnevat kokkupuudet meistriklassis õpetatavate programmidega.

Kas koolitusi saab ka järelvaadata?

Koolituse materjalid ja kõik salvestused jäävad sulle järelvaatamiseks kuni 30.01.2024.

Kas saan kursuse eest maksta ka osamaksetega?

Jah! Sul on võimalik maksta kursuse eest 3 osamaksega. NB! Kahjuks on see võimalus saadaval ainult eraisikutele.

Millal ma saan ligipääsu meistrikursuse boonustele?

Kõigile registreerunutele teeme kursuse platvormile ligipääsu 24 tunni jooksul pärast (esimese) makse laekumist. (Kui makse tehakse nädalavahetusel, siis näeme makset alles esmaspäeval. 

Kas kursusele kehtib ka garantii?

Jah, loomulikult! See kursuse on täis vapustavalt häid praktilisi juhendeid, aga kui tunned, et see siiski pole sinu jaoks enne 5. märtsi, siis maksame sulle kogu raha tagasi 5 tööpäeva jooksul! Lisaks saad endale jätta ka ülesannete failid, mille oled endale allalaadinud 🙂

Tekkis küsimusi? Võta ühendust
info@sigritsaga.com või liina@eassisting.com