Võimas 3-päevane väljakutse

Sisetunne vs hirm – kumb räägib?

Sooviksid teada, kuidas teha KÕIGE PAREMAID VALIKUID, et mitte enam astuda ämbritesse?

Ted Andrews on öelnud, et inimesel ei olegi viis meelt vaid seitse. Need on nägemine, kuulmine, puudutamine, maitsmine, haistmine, terve mõistus ja intuitiivne taju.

Terve mõistus aitab meil näha meie elu mustreid defineerituna füüsiliste meelte poolt. Intuitiivne taju aitab seejärel mõista, kuhu need mustrid meid tõenäoliselt viivad. Intuitiivsete tajude kasutamise võtmeks on alateadlik meel.

Alateadlik meel tajub kõike, mida me kõige peenematel tasanditel kogeme ja väljendame. Kuna töötame enda alateadvusega siiski väga harva, siis jäämegi alateadvuse tajutava suhtes tihti võhiklikeks. Alateadvusele ligi pääsemiseks on erinevaid viise.

Esimest korda Eestis

Väljakutse, kus paneme enda tajud proovile.

Pärast neid kolme päeva ei pea sa enam teistelt pidevalt kinnitust otsima enda valikute osas või otsuseid edasi lükkama. Sa ei pea enam ujuma teadmatuses, mida on päriselt vaja hetkel ära otsustada, et sa saaksid enda järgmise sammu õiges suunas astuda.

Õpid tunnetama

Saad sa teada, kuidas enda kehas tunnetada valikute suunda. Saad teada kuidas ära tunda enda elus õige ja vale suund.

Õpid märkama

Õpid aru saama, kuidas sulle saadetakse vihjeid parema valiku tegemiseks. Meil kõigil on olemas sisemine intuitsioon ehk GPS ja tulevik on nende päralt, kes oskavad sisemist kaarti lugeda.

Õpid usaldama

Õpid usaldama oma tajusid. Sinu keha teab alati sekund ette mis oleks sinu jaoks õigem valik. 

Liitumine on piiratud ajal

Väljakutsega saad ühineda ainult 11€ eest!

Väljakutse päevade kava

29.05

Mis on sisetunne ehk taju ja kuidas sellega kontakti saada?

31.05

Kuidas panna sisetunne ehk tunnetus enda jaoks tööle igapäevaselt?

02.06

Kuidas oma tulevikku teadlikult mõjutada läbi sisetunde tajumise?

Väljakutse live’id toimuvad kell 10.00-12.00

Väljakutse mentorist

Carmen Pritson on tegutsenud Spirituaalse Õpetajana juba viimased 6 aastat. Ta on Kundalini jooga õpetaja, omab rahvusvahelist Life Coach sertifikaati ja on lõpetanud Tony Robbinsi käe all rahvusvahelise strateegilise sekkumise psühholoogiakursuse. Samuti on naine omandamas rahvusvaheist sertifikaati Ali Campelli käe all hüpnoteraapia terapeutina. Ta on raamatu “ Manifesto” ja inspiratsioonikaartide “ Manifesto 44 inspiratsioonikaarti” autor. Hetkel koolitab ta inimesi enda loodud meistriklassides, milles on osalenud juba üle 700 inimese. Carmen on Transunity Akadeemia asutaja.

Väljakutsel osaledes saad võita kuni 1 010€ väärtuses auhindu!

Meistriklass “21 päeva külluses”

“Tajude tunnetamise” Mastermind

Transunity Akadeemia liikmelisus

“Eeterlikud emotsioonid” raamat

Esivanemate retriit

“Manifesto” raamat

Meil kõigil on olnud kogemusi, mil me oleme tundnud või taibanud midagi üleloomulikku.

Sa justkui juba “tead”, aga sa ei saa aru kuidas.

Liitu meie väljakutsega, kus saad aru kui suur on sinu võime muuta enda saatust usaldades enda sisetunnet ehk intuitsiooni. Paneme proovile sinu enda tajud. Ole valmis üllatusteks.

Liitumine on piiratud ajal

Väljakutsega saad ühineda ainult 11€ eest!

Tagasisided varasematelt klientidelt

Selle aja jooksul, mil olen aktiivselt olnud sinu õpilane, olen omandanud oskuse olla ühenduses oma kõrgema mina ja teejuhiga, keda oskan nüüd ise kuulata ja märke/vihjeid lugeda ja tunnetada ja tulemusena paremini elada. Põhimõtteliselt sa teed inimestest paremad inimesed. Ja sellel on lumepalliefekt!

Tähti

Sa oled eriline! Koolitajaid on mul olnud palju. On ka väga häid olnud. Sina oled väga hea! Sa struktueerid! Sa võtad kokku kõik selle, mida ma ju tean ja paned loogilisse järjestusse. Oh, ma armastan ettevõtjate loogilisust, selget pead ja kainet mõistust!
Mulle meeldis Su inimlikkus ja võime olla aus. Eks tundliku inimesena ma hammustasin siin-seal läbi Su meelevarjundeid, kuid see autentsus lisas ainult väärtust juurde.

Ilona

Korduma kippuvad küsimused

Kas väljakutse live'e saab ka järelvaadata?

Jah, väljakutse live’ide salvestusi saab järele vaadata kuni 9. juunini, aga soovitame võimalusel live’is osaleda, sest seal on kaasategemise energia palju suurem. 🙂

Kuidas saan osaleda auhindade loosimises?

Selleks, et võita kasulikke ja ägedaid auhindu, otsusta, et võtad väljakutsest aktiivselt osa. Igal väljakutse päeval anname teemakohaseid ülesandeid, mille vastused tuleb postitada väljakutse Facebooki gruppi.

Mis siis kui ma ei saa kõikidel live'idel osaleda?

Ei ole hullu, saad live’i salvestusi järele vaadata ning esitada Facebooki grupis küsimusi 24/7. Oleme terve nädala jooksul sinule toeks.