Rohkem kui pool aastat on möödas ja sa pole oma veebiäriga ikka veel liikuma saanud? On aeg seda olukorda parandada, et aasta lõpuks loodud tulemusi nautida.

VEEBINARIDE SEERIA ZOOMIS

Veebiäri kiirkursus

3-osaline veebinaride seeria, et saaksid edukalt alustada ja arendada oma veebiäri.

Augusti jooksul on sul võimalus osaleda 3-osalisel veebinaride sarjal, mis annab kontsentreeritult sulle kõik vajalikud tööriistad ja strateegiad oma veebikursuse loomiseks ja turundamiseks.

Need veebinarid on loodud neile, kes tahavad iseseisvalt tegutsema hakata ja samas toetuda testitud ja töötavatele meetoditele.

Veebinar toimub Zoomis

24. august 2023

Kell 10.00 – 11.30

Saad vaadata veebinari salvestust

Ligipääs kohe peale registreerumist

Saad vaadata veebinari salvestust

Ligipääs kohe peale registreerumist

Liitu kõigi kolme veebinariga ja saa kolmas veebinar ainult 3€ eest!

Tahad osaleda ainult ühel veebinaril? Vali oma lemmik siit:

Veebinari läbiviijast

Sigrit on ettevõtja, koolitaja, mentor ja raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel ettevõtjatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud üle 1000 koolitaja, terapeudi, coachi, kogemusnõustaja. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

Veebinaridel osaledes võid võita 600€ väärtuses auhindu!

Mida räägivad teised Sigriti koolituste ja veebinaride kohta?

Sigritil on väga põhjalikud ja laialdased teadmised veebikoolitustest ja kõige sellega seonduvast. Tema koolitused on alati sihtgrupi reaalsetest vajadustest lähtuvad ja väärtusliku sisuga, mida saab kohe reaalselt praktikasse panna.

Liina Ostumaa

Virtuaalassistent ja koolitaja, Assistendikool.ee

Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

Girly Vasiljev

LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

Sigrit on hästi avatud ja aus naine, kes oma siirusega ja päris lugudega aitab inimesi. Tal on hästi hea kaasamisoskus, et inimesi tõmmata endaga kaasa, ja oskab neid tegutsema panna.

Kai Oja

Mentor, Kai Oja Consulting

Liitu kohe ja saa osa tohutu väärtusega konsentreeritud koolitustest, et saaksid juba selle aastal alustada või arendada oma veebiäri!

Tahad osaleda ainult ühel veebinaril? Vali oma lemmik siit: